DONIC " BlueGrip R1 " (W)


  • Kod: 7612
  • Producent: DONIC
  • Cena: 168,00 zł188,00 zł
    • Grubość

    szt.
  • Poleć produkt

DONIC BlueGrip

POWRÓT ROTACJI

DONIC przedstawia prawdziwą innowację: odpowiedź na plastikową piłkę. Blue Grip to pierwsza okładzina, która ma lepką powierzchnię w stylu chińskim, ale podkład gąbczasty jest już  z wbudowanym efektem świeżego kleju.  Okładzina Blue Grip łączy w sobie to, co najważniejsze w grze rotację z szybkością.- i to wszystko wyprodukowano w Niemczech.
Nasi konstruktorzy i technolodzy zadali sobie pytanie: w jaki sposób można zrekompensować utratę rotacji spowodowaną plastikową piłeczką, ale bez straty w dynamice uderzeń? Rezultatem tych badań i odpowiedzią na zadane pytanie jest okładzina  Blue Grip. Została ona wyprodukowana Niemczech w dwóch wersjach (R1 / V1).

Okładzina BlueGrip R1
Górna część okładziny, jest niespotykanie rotacyjna. Niebieski podkład  gąbczasty, zbudowany ze średniej wielkości porów, zapewnia potężny efekt katapulty. Stosunkowo miękki podkład w tej ofensywnej okładzinie DONIC BlueGrip R1 pozwala na dłuższy czas kontaktu okładziny z piłeczką podczas ofensywnych zagrań, dzięki temu mamy większe czucie i rotację w grze plastikową piłeczką.  Okładzina  DONIC BlueGrip R1 wyprodukowana w „technologii przyszłości”: gracie jak dawniej z dużą rotacją bez straty szybkości.

Grubość podkładu gąbczastego : 2,0 / max
Kolory: czerwony / czarny
Art. nr: 000 271

Charakterystyka gry: OFF, OFF +, OFF -
Kontrola: 6
Powierzchnia: lepka elastyczna.
Szybkość: 10+
Twardość: twarda
Rotacja: 11