Donic " Sonex JP Gold " (P)


  • Kod: 1418
  • Producent: DONIC
  • Cena: 144,00 zł196,00 zł
    • Grubość

    • Kolor

    szt.
  • Poleć produkt
DONIC SONEX JP GOLD

Jörgen lubi mieć wszystko pod kontrolą. Najbardziej jest on znany z uderzenia kończącego ze strony backhendowej, ale eksperci twierdzą, że jego najsilniejszą stroną jest gra pasywna. Czy ktoś widział jak on gra blok backhendem? Dlatego okładziny, którymi gra nie mogą być zbyt twarde. W związku z tym nikogo nie może dziwić fakt, że nowa okładzina SONEX JP GOLD, która w optymalnych parametrach łączy szybkość, rotację i kontrolę oczywiście z wbudowanym efektem świeżego klejenia. Od razu została przez Jörgena Perssona ulubioną okładziną. Nie bez znaczenia jest na pewno fakt, że będzie można nią grać po Olimpiadzie w Pekinie. My polecamy okładzinę DONIC SONEX JP GOLD Jörgena Perssona następującym zawodnikom – grającym ofensywnie, ambitnie, walczącym do końca, lubiąc wykorzystywać efekt „świeżego kleju”

Technika pomaga w wyczynie
Doświadczenie jest bezcenne.

Ten skok od określenia „bardzo dobre” do „szczególnie cenne” zależy bardzo często od drobnych niuansów.A te, nawet małe różnice często mają bardzo duże znaczenie.
Zadaniem Jörgena Perssona, po Olimpiadzie w Atenach było „popracować” nad okładzinami SONEX. Wybraliśmy Jörgena, ponieważ ze wszystkich graczy DONICA był systematyczny i staranny, miał największe doświadczenie oraz posiadał specjalne predyspozycje takie jak np.”czucie piłki”.
Jak Jörgen swoją pracę zakończył i przedstawił byliśmy jego wysiłkiem oczarowani, postanowiliśmy natychmiast nową wersję okładziny SONEX produkować.
Z tych nowych okładzin Jörgen Persson jest szczególnie dumny. Okładziny DONIC SONEX IP SOFT posiadają tytuł „szczególnie cenne”. Pewnego razu znany szwedzki dziennikarz o Jörgenie napisał „skromny, zawsze przyjazny:”co naprawdę w nim, w środku jest takiego, że nawet w walce o wszystko te cechy charakteru są dominujące”. Jörgen Persson od 20 lat należy do światowej elity.

Stał się legendą jeszcze za życia, w historii światowego tenisa stołowego należy do największych jego aktorów.